Spolszczenia do gier z serii GTA

 

W tym miejscu możesz za darmo pobrać spolszczenia do gier z serii gta (gta 1, gta 2, gta 3, gta 4 itd).
W większości spolszczeń zostały spolszczone wszystkie misje główne i poboczne. Po instalacji łatki polonizującej do gta, gra stanie się bardziej wartościowa i przyjemna dla osób które nie posługują się biegle językiem angielskim.

Na początek dodajemy:
- gta 1 spolszczenie
- gta 2 spolszczenie
- gta 3 spolszczenie
- gta vice city
- gta san andreas
- gta 4
Dodatki do gta spolszczenie
- gta iv The Lost and Damned
- gta 4 Ballad of Gay tony


Z biegiem czasu spolszczenia do kolejnych części gta będą dodawane tak by wszystkie dostępne spolszczenia do gta można było znaleźć w jednym miejscu.

Seria gier Gta

Wszystkie gry (kody) dostepne w jednym miejscu za darmo..

Pierwszą grą z serii było gta 1, wydana w 1996 roku, gra została ciepło przyjęta przez społeczność graczy i zapoczątkowała serie wyśmienitych gier sandbox w świecie grand theft auto. Jedna z najwspanialszych serii gier komputerowych wszech czasów powraca w najlepszym możliwym wydaniu. W pudełku znajdziesz Grand Theft Auto, dodatek Grand Theft Auto: London 1969, Grand Theft Auto 2 oraz Grand Theft Auto 3 w polskich wersjach językowych! Kradnij auta, łam przepisy ruchu drogowego, uciekaj przed policją, wykonuj misje dla rodzin mafijnych. Rozbijaj się po wielkich, żyjących własnym życiem, miastach wzorowanych na największych metropoliach Stanów - siej chaos i zniszczenie. Sprawdź jak to jest być gangsterem z krwi i kości!